Reklama

Istnieje możliwość zamieszczenia reklamy planszowej na stronie BTK, jak również reklamy filmowej emitowanej w lokalnym kanale telewizyjnym.
Telewizja nasza jest odbierana przez ponad 80% mieszkańców powiatu białogardzkiego. Wpływy z reklam stanowią główne źródło utrzymania lokalnego programu informacyjnego PANORAMA BIAŁOGARDZKA.
W celu zamówienia reklamy lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z panią Bożeną Wiśniewską tel. 502 050 090 e-mail: reklamy@btk.net.pl.
Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa poprzez Białogardzką Telewizję Kablową oferuje Państwu propozycję produkcji i emisji reklam filmowych, planszowych, filmów
– audycji promocyjnych, ogłoszeń drobnych (sprzedam – kupię – zamienię, życzenia itp.),
komunikatów, ogłoszeń o przetargach.
Emisję reklam (ogłoszeń) proponujemy w dwóch programach naszej telewizji:
  1. Programie lokalnym “Panorama Białogardzka” ukazującym się 4 razy dziennie, gdzie jest możliwość umieszczenia reklamy przed i po programie.
    Koszt emisji kształtuje się od 200,00 do 1000,00 zł netto.
  2. Programie reklamowo-ogłoszeniowym emitowanym przez 24 godz. na dobę.
    Koszt emisji planszy wynosi od 30,00 do 115,00 netto.
Istnieje również możliwość umieszczenia ogłoszenia i komunikatu w programie teletekstu.
Białogardzka Telewizja Kablowa istnieje od ponad 12 lat. Jesteśmy na terenie naszego powiatu jednym z najnowocześniejszych mediów, umożliwiających dostęp do sieci telewizji analogowej i cyfrowej. Do sieci Białogardzkiej Telewizji Kablowej posiada dostęp 95% mieszkańców Białogardu, mieszkańcy Karlina, Stanomina oraz Pękanina. W 2014 roku zostało objęte naszą siecią miasto Tychowo.
Reklama w telewizji jest doskonałą formą promowania firm i przedsiębiorców w mediach,
dociera bezpośrednio do ludzi. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.
Dla firm, które po raz pierwszy reklamują się w naszej telewizji przewidujemy rabaty.