BTK Canal+

Pakiet Canal+ Select – abonament – 44,90 zł

 1. Canal+ Premium HD
 2. Canal+ >>1 HD
 3. Canal+ Family HD
 4. Canal+ Film HD
 5. Canal+ Sport HD
 6. Canal+ Sport 2 HD

Pakiet Canal+ Prestige – abonament –  49,90 zł

 1. Canal+ Premium HD
 2. Canal+ >>1 HD
 3. Canal+ Family HD
 4. Canal+ Film HD
 5. Canal+ Sport HD
 6. Canal+ Sport 2 HD
 7. Canal+ Dokument HD
 8. Canal+ Seriale HD

Nowa odsłona CANAL+ to 8 kanałów premium, w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+.

Każdego wieczoru możesz cieszyć się jedną ze wspaniałych i unikalnych propozycji programowych przygotowanych dla Ciebie na każdym z kanałów stacji.

CANAL +Premium to flagowy kanał oferujący bogaty wybór filmów fabularnych i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. To dzięki CANAL+ obejrzysz premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy. Bogatą ofertę filmową dopełniają największe wydarzenia sportowe, w tym najlepsze mecze Ligi Mistrzów UEFA, T-Mobile Ekstraklasy, czy Premier League, GP żużla oraz inne prestiżowe rozgrywki sportowe – wszystko to opatrzone fachowymi komentarzami naszych ekspertów.Kanał bez reklam.

CANAL +>> 1 to specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu na CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ w CANAL+1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu, nigdy nie będziesz spóźniony, bo zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial. Kanał bez reklam.

CANAL + FILM to kanał, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. Canal+ Film to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie. Kanał bez reklam.

CANAL+ SERIALE to kanał będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale, bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału. Kanał bez reklam.

CANAL + FAMILY to kanał obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ Family to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych. Kanał bez reklam.

CANAL + SPORT, CANAL +SPORT 2 to dwa uzupełniające się kanały poświęcone bogatej ofercie sportowej. Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze T- Mobile Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA (na wyłączność), Ligi Europejskiej UEFA, a także rozgrywki najlepszych lig europejskich: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Ponadto koszykówka NBA i WNBA, liga mistrzów piłki ręcznej EHF oraz najlepsze turnieje tenisowe i golfowe. Programy nieprzerywane reklamami.

CANAL + Dokument to nowy kanał, który powstał przy współpracy CANAL+ i Discovery, będący niespotykaną wcześniej kombinacją wiedzy i doświadczenia tych stacji. Znajdziesz tu unikalne programy i filmy dokumentalne o ludziach pełnych pasji, którzy zmienili swoje hobby w sposób na życie, o osobach, które zainspirują Cię do działania, a także mnóstwo niesamowitych, intrygujących historii. Kanał bez reklam.